Profil společnosti

Společnost eLevel system s.r.o. je česká poradenská IT společnost zabývající se oblastí systému SAP, kterou tvoří zkušení seniorní konzultanti, seniorní programátoři, seniorní projektoví manažeři, procesní a oboroví specialisté. Naši nejzkušenější pracovníci se zabývají problematikou SAP již od roku 1995. Cílem společnosti je vždy poskytovat zákazníkům SAP služby s nejvyšší kvalitou za nejpřijatelnější ceny na trhu.

Přednosti společnosti eLevel system s.r.o:

  • Poskytujeme veškerou škálu konzultačních služeb souvisejících se systémem SAP.
  • Disponujeme silnou programátorskou skupinou, která dokáže kromě rozhraní, reportů, formulářů, migrací a konverzních programů, vytvářet rozsáhlé integrované zákaznické aplikace v SAP.
  • Vyvinuli jsme několik odvětvových řešení. Mimo jiné pro oblast Facility management v systému SAP, pokrývající veškeré procesy a potřeby spojené se správou a údržbou nemovitostního portfolia.
  • Vytvořili jsme zákaznická řešení v SAP, která vyplývají z legislativních a firemních potřeb společností. Naše rozšíření v SAP našla uplatnění u řady významných zákazníků.
  • Společnost eLevel system s.r.o. je partnerem společnosti SAP ČR, spol. s r.o.

Optimalizaci a efektivnost firemních procesů, kterou navrhujeme našim zákazníkům, prosazujeme i v naší společnosti. Díky tomu můžeme být cenově přitažliví, ale zároveň poskytovat nejvyšší možnou kvalitu služeb.

Společnost eLevel system s.r.o. je komplexním dodavatelem systému SAP, specialistou na legislativní a zákaznická řešení v SAP, leaderem ve znalosti modulu RE-FX (REM) SAP v České republice.

Naši významní zákazníci

eLevel system s.r.o. info@elevel.cz Mánesova 2763/12, 702 00 Ostrava