Řešení

Odvětvová řešení v SAP

Odvětvová řešení jsou specializovaná řešení, která nacházejí uplatnění v příslušných oborech podnikových činností. Nabízíme odvětvová řešení v oblastech Facility management, Fleet management a Řízení akcí, vzdělávání a rozvoje zaměstnanců s detailní znalostí procesů a postupů.


Legislativní řešení v SAP

Přestože by měl být systém SAP lokalizován pro legislativní prostředí České republiky, nemusí tomu tak být ve všech oblastech, resp. nemusí vždy zcela pokrývat legislativní potřeby zákazníků. Z toho důvodu nabízíme zákazníkům řadu účelných legislativních řešení v oblastech personální agendy a podnikového účetnictví.


Zákaznické aplikace v SAP

Standardní funkčnosti systému SAP mnohdy společnostem nedostačují, proto nabízíme komplexní zákaznické aplikace, které jsou plně integrované do systému SAP a jsou svázány těsně s daným modulem SAP, případně stojí samostatně a využívají v systému SAP datovou synergii. Jsme schopni vytvořit jakoukoliv zákaznickou aplikaci v SAP dle potřeb zákazníka. Vytvořili jsme řadu významných zákaznických aplikací, které jsou postaveny nad jednotlivými moduly SAP ERP, přičemž některé z nich jsou integrovány i na externí aplikace mimo systém SAP.


SAP Portálová řešení

SAP Enterprise Portal významně rozšiřuje využití systému SAP o  uživatelsky příjemnější webové prostředí, které lze využít pro specifické interní využití ve společnosti, intergraci procesů a informací s použitím workflow. Příkladem může být systém žádanek, cestovní příkazy, dovolené, elektronické výplatnice, vyúčtování využití firemních vozidel apod.


Řešení v SAP BW

Významnou znalostí společnosti je oblast datových skladů SAP BW a prezentačního nástroje SAP BusinessObjects. Naši seniorní konzultanti pro datové sklady SAP BW úspěšně realizovali u zákazníků řadu řešení pro optimální reportování a precizní analýzu dat. Realizovaná řešení usnadnila práci uživatelům a přispěla k automatizaci výpočtu KPI ukazatelů, plánování firemních nákladů, vyhodnocování finančního řízení společnosti apod.
Pro vrcholovou prezentaci výstupů je možné využít prostředí SAP BusinessObjects. Pomocí dashboardů, grafů všech relevantních typů, připravíme finální výstupy pro manažerská rozhodování.


Zákaznická vylepšení v SAP

Systém SAP je otevřený systém a má své vlastní vývojové prostředí. Proto jsme schopni vytvářet zákazníkům smysluplná zákaznická vylepšení napříč systémem SAP. Může se jednat o menší zákaznické úpravy, ale i složitější rozšíření. Uživatelům přináší vždy praktický užitek a ulehčení práce se systémem. Prosím, kontaktujte nás, rádi Vám poskytneme bližší informace o jednotlivých vylepšeních, které jsme vytvořili našim zákazníkům, a které by mohly najít uplatnění i ve Vaší společnosti, viz kontakty společnosti.

Společnost eLevel system s.r.o. je komplexním dodavatelem systému SAP, specialistou na legislativní a zákaznická řešení v SAP, leaderem ve znalosti modulu RE-FX (REM) SAP v České republice.

Naši významní zákazníci

eLevel system s.r.o. info@elevel.cz Mánesova 2763/12, 702 00 Ostrava